Hotel
Nasz hotel to idealny wybór dla osób szukający wypoczynku, dobrej zabawy, relaksu, a także tych, którzy chcą dobrze zjeść.

Kliknij w poniższy adres i przejdź do strony Hotelu

>>> www.czarnystaw-hotel.pl

Konferencje, szkolenia i imprezy firmowe


Czarny Staw to najlepsze miejsce na konferencje, szkolenia i imprezy firmowe. Trzy pojemne oraz przestronne sale pozwalają na organizację nawet bardzo dużych wydarzeń. Doskonałe położenie (blisko najważniejszych ciągów komunikacyjnych) sprawia, że Czarny Staw jest idealnym wyborem na prowadzenie spotkań tego typu.


Poza niezwykłymi salami, nasi klienci mogą liczyć na doskonałe zaplecze gastronomiczne, o które zadba nasz wybitny szef kuchni oraz na komfortowy wypoczynek w naszych pokojach.


Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy klientów zarówno z Łodzi, jej okolic, jak i całej Polski.

Oferujemydla naszych klientów


  • Wynajem sal szkoleniowych i konferencyjnych o łącznej pojemności nawet 400 osób.
  • Profesjonalny sprzęt.
  • Organizację imprez firmowych z pełną, profesjonalną obsługą zarówno w salach, jak i na świeżym powietrzu.
 

Sale Bankietowe do Państwa dyspozycji


Pałacowa


Różana


Pod Aniołami


Dodatkową zaletą Sali Pałacowej jest możliwość zorganizowania dwóch mniejszych imprez, gdyż można ją podzielić na dwie niezależne części.


W miesiącach letnich konferencje, przyjęcia czy też szkolenia mogą odbywać się w altanie grillowej Kurnik posiadającej muszlę koncertową i mogącą przyjąć aż 300 gości. Jest to również idealne miejsce do zorganizowania innych imprez „na powietrzu” czy też niezobowiązującego pikniku.

 

Kurnik


 

Masz do nas jakieś pytania?