Hotel
Nasz hotel to idealny wybór dla osób szukający wypoczynku, dobrej zabawy, relaksu, a także tych, którzy chcą dobrze zjeść.

Kliknij w poniższy adres i przejdź do strony Hotelu

>>> www.czarnystaw-hotel.pl

Przyjęcia weselne


Wesela w Czarnym Stawie to gwarancja niesamowitych przeżyć i wyśmienitej zabawy. Naszym gościom do wyboru oddajemy aż trzy sale weselne.


Każda posiadająca swój własny, unikalny klimat i urządzona z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.


Doskonała lokalizacja naszego kompleksu sprawia, że wszyscy goście weselni bez trudu dotrą na przyjęcie. Dla osób przybywających z daleka lub po prostu chcących wypocząć po całonocnych przeżyciach, czekają wygodne pokoje mogące pomieścić nawet 62 osoby. W okresach letnich nasi klienci mogą skorzystać z możliwości zorganizowania przyjęcia na świeżym powietrzu, w specjalnie do tego celu przygotowanej sali grillowej wyposażonej we własną muszlę koncertową.

Oferujemydla naszych klientów


  • Organizację przyjęć weselnych nawet na 400 osób, podczas których nasi goście mogą liczyć na wyśmienitą zabawę i na najlepszej jakości dania przygotowane przez naszych kucharzy.
  • Profesjonalną obsługę oraz opiekę kadry kierowniczej do samego początku aż do końca każdego przyjęcia.
  • Dostęp do 4 hektarów zielonych terenów rekreacyjnych.
  • Odpoczynek dla wszystkich gości w naszym komfortowym i zacisznym obiekcie.
 

Sale Weselne do Państwa dyspozycji


Pałacowado 80 osób

Różanado 100 osób

Pod Aniołamido 150 osób

Dodatkową zaletą Sali Pałacowej jest możliwość zorganizowania dwóch mniejszych imprez, gdyż można ją podzielić na dwie niezależne części.


W miesiącach letnich przyjęcia weselne mogą odbywać się w altanie grillowej Kurnik posiadającej muszlę koncertową i mogącą przyjąć aż 300 gości. Jest to również idealne miejsce do zorganizowania innych imprez „na powietrzu”, niezobowiązującego pikniku, czy poprawin w formie grilla.

 

Kurnik


 

Masz do nas jakieś pytania?